Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Školní rok a prázdniny ve školním roce 2023/2024Školní rok a prázdniny ve školním roce 2023/2024 8 rad, než se rozhodnete vyběhnout8 rad, než se rozhodnete vyběhnout Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 13.04. 2024
Dnes má svátek Aleš
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Masterchef 2015 aktuality

MasterChef Česko 2015: základní principy a pravidla show

MasterChef Česko 2015: základní principy a pravidla show
MasterChef Česko je fenomenální reality show v hledání nejlepších domácích kuchařů, mezi kterými odstartuje boj o splnění svého snu, výhru půl milionu korun a vydání kuchařky. O vítězi rozhodnou  …více»

MasterChef Česko 2015 – porotce Marek Fichtner

MasterChef Česko 2015 – porotce Marek Fichtner
I Marek Fichtner nasbíral většinu svých zkušeností v zahraničí. Působil v Německu, na zaoceánských lodích, vařil i v Saudské Arábii nebo v dánské restauraci, která se může chlubit hvězdou Michelin.  …více»

MasterChef Česko 2015 – porotce Marek Raditsch

MasterChef Česko 2015 – porotce Marek Raditsch
Marek Raditsch se v oboru gastronomie pohybuje už přes dvacet let. Za tuto dobu získal bohaté mezinárodní zkušenosti při spolupráci s mnoha špičkovými talenty ze zahraničí, mimo jiné i v restauracích  …více»

Show MasterChef Česko 2015 vystartovala!

Show MasterChef Česko 2015 vystartovala!
Fenomenální reality show o hledání nejlepších domácích kuchařů MasterChef Česko se poprvé objevila na obrazovkách televize Nova už 7.10. 2015. Ve 20:20 odstartoval boj mezi desítkami kuchařů o splnění  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !